м. Київ, вул. Льва Толстого, 11/61, оф. 47

Ми маємо багаторічний досвід роботи з ЛГБТ+ та парами, співпрацюємо з організаціями, які займаються правами ЛГБТ-спільноти в Україні.

- консультування ЛГБТ+ пар

- усвідомлення свого статусу, прийняття себе

- внутрішня гомофобія та її подолання

- низька самооцінка, почуття сорому та провини

- питання психологічних кордонів, їх вибудовування та дотримання

- камін-аут та аутинг

- пошук партнера, криза у стосунках

- самотність, відсутність впевненості у собі, депресія

 

- прояви гендерної дисфорії

- дисморфофобія та дисморфоманія

- захист та відстоювання прав, протидія дискримінації на побутовому рівні

 

 

Одним з напрямків, який є важливим у роботі психолога є напрям роботи з представниками ЛГБТ+ спільноти.  На жаль, в Україні і досі можна зустріти прояви гомофобії, трансфобії на різних рівнях суспільства. Тема сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності часто викликає змішанні почуття, навіть у самого клієнта. Буває непросто усвідомити свій статус, приховувати власну сексуальну орієнтацію, терпіти насмішки, відверту агресію, будувати стосунки у гомофобному суспільстві.

У цій темі надважливим є ставлення спеціаліста до теми сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, свобода від стереотипів та міфів. Важливо розуміти, що тема ЛГБТ+ в Україні йде поряд, на превеликий жаль, з темою дискримінації та порушення прав і це значним чином може впливати на психологічний стан людей. Компетентний спеціаліст повинен мати знання та уявлення про це, використовувати коректну лексику, що також є проявом поваги до клієнта.

Одним з напрямків, дотичних до роботи з ЛГБТ+ спільнотою є робота з батьками ЛГБТ-дітей.  Тут важливо підтримати батьків, надати правильну інформацію та знання з теми СОГІ, адже  людське життя є найціннішим, а відносини батьків та дітей – одним із важливих сенсів життя.