м. Київ, вул. Льва Толстого, 11/61, оф. 47

ЛГБТ френдлі психологи в Києві

Робота з представниками ЛГБТ+ спільноти – один з актуальних напрямків в практиці кожного психолога. На жаль, суспільство в нашій країні ще далеке від толерантності і прийняття, тому послуги психолога для представників ЛГБТ+ продовжують залишатися  затребуваними і актуальними.

Прояви гомофобії, трансфобії на різних рівнях є частим явищем в українському суспільстві. Тема сексуальної орієнтації, місця представників ЛГБТІК в суспільстві часто є спірною і болючою для самого клієнта, тому ми завжди створюємо сприятливу і абсолютно безпечну атмосферу, яка допомагає їм відчувати себе захищеними і дозволяє щиро говорити про свої проблеми. Якщо вам потрібен ЛГБТ+ френдлі психолог в Києві, ми завжди раді допомогти вам.

 

З якими проблемами працює ЛГБТ френдлі психолог?

Практично кожен представник ЛГБТ-спільноти стикався в своєму житті з агресією, психічним або фізичним насильством, презирством, насмішками та іншими проявами нетерпимості, як наслідок, переважній більшості клієнтів  необхідна психологічна підтримка.

Найбільш частими запитами є:

 • прийняття себе і усвідомлення свого статусу;
 • внутрішня гомофобія та її подолання;
 • низька самооцінка;
 • почуття провини і сорому, яке не проходить;
 • камін-аут і аутинг;
 • пошук партнера;
 • криза в стосунках з партнером;
 • самотність, депресія, невпевненість в собі;
 • прояв гендерної дистрофії;
 • захист і відстоювання своїх прав;
 • протидія дискримінації на побутовому рівні тощо.

Також ми консультуємо ЛГБТ-пари, допомагаючи їм вибудувати гармонійні відносини, вирішити конфлікти тощо. В цілому робота з ЛГБТ-парами мало чим відрізняється від  гетеросексуальних пар. Вони переживають ті ж злети і падіння, конфлікти, ревнощі, співзалежність тощо. Але є і певні особливості, зокрема, пов'язані з народженням або усиновленням дітей, методами їх виховання, законним укладенням шлюбу, майновими відносини і т.д. Спектр можливих проблем однаковий незалежно від сексуальної орієнтації партнерів, але значимість тих чи інших моментів може бути різною, щоб ми завжди враховуємо при роботі з ЛГБТ-парами.

Ще один аспект – це робота з сім'ями  представників ЛГБТ-спільноти. Підтримка і розуміння з боку найближчих родичів вкрай важлива для кожної людини, але далеко не всім вдається спокійно прийняти спосіб життя своєї дитини. Традиційне виховання, негативне ставлення, що вселялося поколіннями, релігійні аспекти та інші чинники багатьом батькам заважають поставитися до ситуації правильно і зберегти відносини зі своїми дітьми. Психолог допоможе стабілізувати цю ситуацію і збудувати підтримуючі, близькі взаємини.

Насправді, ви можете звернутися до психолога ЛГБТ навіть якщо у вас немає чітко сформованого запиту, коли ви просто відчуваєте, що щось не так. Це абсолютно нормальна ситуація. Ми допоможемо визначити що вас турбує, способи виходу з цього стану і ретельно опрацюємо ситуацію, доки ви не відчуєте, що вам краще і ви готові жити в гармонії з собою і навколишнім світом.

 

Чому варто звернутися до ЛГБТ френдлі психолога?

Для багатьох представників ЛГБТ - спільноти вкрай складно звернутися до психолога. Гомофобне суспільство вчить їх ховатися і мовчати, як можна краще приховуючи себе. Тому, навіть при усвідомленні необхідності психологічної допомоги, клієнтам може бути вкрай важко відкритися і щиро розповісти про свої проблеми. Дуже важливо, щоб психолог був налаштований дружньо, толерантно ставився до цих питань, інакше ефект буде прямо протилежним бажаному.
Важливим аспектом є використання коректної лексики, адже вживання елементів мови ворожнечі здійснює травмуючий ефект.

Крім того, багато проблем, з якими звертаються клієнти, дуже специфічні, йдуть корінням з підліткового віку, вимагають особливого підходу і правильного опрацювання.

Ми гарантуємо:

 • конфіденційність;
 • етичність;
 • емпатічність;
 • уважність;
 • безоціночність;
 • дбайливе ставлення до кожного клієнта.

 

Де знайти кваліфікованого ЛГБТ френдлі психолога в Києві?

З цією проблемою стикалася велика кількість клієнтів до того, як прийшли на консультацію до нас. Незважаючи на те, що психолог апріорі повинен бути толерантним до всіх клієнтів і не повинен давати особисту оцінку почуттям або вчинкам, на ділі це не завжди виявляється можливим. У деяких людей гомофобія закладена на дуже глибокому рівні і навіть професійна підготовка не може цього приховати. Тому фахівці, які готові працювати з представниками ЛГБТ-спільноти та мають відповідну підготовку, виділяють цю послугу і вказують свій статус, даючи зрозуміти клієнтові, що тут він знайде ту підтримку і допомогу, на які потребує.

Тому, якщо ви шукаєте справжнього ЛГБТ френдлі психолога в Києві, Марія і Євген Гречаник готові прийняти вас.

Ми маємо багаторічний досвід роботи з представниками ЛГБТ спільноти, а також з парами, співпрацюємо з організаціями, що відстоюють права ЛГБТ-спільноти в Україні. Ми добре розбираємося в специфіці проблем і особливості відносин представників ЛБТІК і готові допомогти вам у будь-який час.