м. Київ, вул. Льва Толстого, 11/61, оф. 47

Конфлікти і як їх вирішувати. Як відрізнити конфлікт від насильства?
Агресія – як керувати, як проявляти? Агресія моя чи твоя?
Розподіл сімейних ролей – хто що кому зобов’язаний?  
Боротьба за владу і контроль – як жити без насильства і домінування?
Дисгармонія сексуальних відносин – хто винний, хто буде покараний?
Ревнощі та зрада – пробачити не можна піти.
Проблеми виховання дітей – перші 40 років найважчі…
Та багато інших тем – кожна сім’я особлива, але кожна особистість страждає однаково.
Те, як я ставлюся до тебе, а ти до мене – є простором наших відносин. Так з чого складається це ставлення?

Сімейний психолог в Києві

Емоції і відчуття – я до тебе відчуваю -  інтерес, радість, гнів, сум, жаль, сором, роздратування, провину, відразу, здивування та інш. Дуже багато різних емоцій, кожного дня, кожної миті. Іноді навіть не помітних, а іноді таких, що переповнюють за край. Іноді буває і навпаки – повна емоційна порожнеча, коли повинно щось бути.
Думки та когнітивні процеси – площа перетину правил, установок, традицій, упереджень, моральних принципів, думок.
Поведінка  - які конкретні дії ми робимо – втікаємо, обіймаємо, говоримо або мовчимо, граємо, сміємось та тисячі інших дій.
Тіло та тілесні реакції – напруга, біль, тиск, мурахи на шкірі, стримане дихання, холод, прискорене серцебиття та інш.

Наша робота - допомагати усвідомлювати, знаходити справжню реальність, що відбувається з вами. А після цього - сприяти вибудовуванню справжнього контакту один з одним.
Відсутність справжнього діалогу багато в чому пов’язана  з безпекою - страх бути щирим, вразливим, реальним, і наслідок цього -  емоційна закритість, ригідність думок, поведінки, брак свободи, спонтанності та задоволення.

Тому, саме безпека - перше, що ми намагаємося створити в процесі консультацій. В першу чергу конфіденційність, правила ненасильницької комунікації, нейтральна і незалежна позиція терапевтів. Турбота про інтереси кожного з пари. Формат сімейного консультування, коли психологи - сімейна пара, з найбільшим успіхом дозволяє реалізувати ці умови. Коли у психолога немає можливості несвідомо вибрати одну зі сторін або випустити з уваги якісь важливі деталі. Такий формат розширює можливості надання допомоги, забезпечує екологічність, безпеку і комфорт.

З більшою частиною проблем і труднощів тривалих відносин ми зустрічалися не тільки в теорії або своїй психологічній практиці, але і в своїй родині. Для нас, як фахівців, це неоціненний досвід і знання. Це дозволяє глибше відчувати, емоційно співпереживати і розуміти і ваші почуття.


Досвід наших відносин, в цілому 13 років. Є дитина. І ми не перестаємо спільно справлятися з труднощами, проробляти особисту, внутрішню роботу в наших відносинах. Любов, перш за все, це особиста здатність ставитися до іншого з розумінням, повагою, подивом і цікавістю, і сміливість робити крок на зустріч.