м. Київ, вул. Льва Толстого, 11/61, оф. 47
Чати як засіб спілкування.

Чат з батьками, чат з батьками і вчителькою, п'ять робочих чатів і купа індивідуальних чатів, а також чатів з міні-групами. І це лише в одному телеграмі. Знайомо? І варто не зайти у телефон годинку-а там вже сто непрочитаних повідомлень. Спілкування у чаті має багато переваг-можна швидко зв'язатись з людиною, надіслати фото, листівку чи важливу інформацію. Можна обрати для себе зручний час, і перечитати повідомлення стільки разів, скільки вам потрібно. Чат-це не телефонна розмова, на перший погляд забирає менше часу. Проте, чат спонукає до порушення кордонів і парадоксально може відбирати набагато більше часу і ресурсів. Як оптимізувати перебування у чатах?
- коли ви підписуєтесь у чаті, пам'ятайте, що ваш контакт може відображатись не лише у друзів, але клієнтів, колег, сторонніх осіб. Якщо ви підписуєтесь на кшталт "Марічка" або "Манюня"- вас буде важче ідентифікувати. Теж стосується і аватарок.
- якщо це загальний чат, пам'ятайте, що повідомлення, яке ви надсилаєте, відобразиться у всіх учасників чату. Якщо це не поширення важливої інформації, краще звертайтесь до конкретної людини у приватні повідомлення.
- уникайте переходу на особистості, конфліктів та агресії. У 90% випадків конфлікт стосується двох-трьох осіб, а свідками мимоволі стають всі.
- чат-це не кабінет психолога. Ваше бажання поділитись емоціями чи життєвими труднощами може бути сприйняте неоднозначно. 90% групових чатів створені для обміну та поширення інформації.
- вимкніть сповіщення. Це збереже вашу нервову систему.
- правило етикету- не пишіть у робочі чати в неробочий час. Поважайте колег.
- золоте правило чату-якщо можна промовчати, промовчіть.
- про листівки, привітання. За спостереженнями, більшість людей дратується від нескінченних листівок чи наліпок. Краще напишіть приватно людині вітання, це буде набагато приємніше.
- про дитячі чати. Навчіть дітей, що поява агресії, булінгу, психологічного тиску на дитину або іншу дитину-учасника чату, має одразу присікатись, про цей факт одразу потрібно попереджати дорослих.